Forumul Facultatii de psihologie
Forumul Facultatii de psihologie

Util, informativ, perseverent

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiti | 

Cum pot afla si eu cu cine voi fi colega de grupa ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Voicu Georgiana

Data de inscriere : 15/09/2011
Varsta : 24

MesajSubiect: Cum pot afla si eu cu cine voi fi colega de grupa ?   Joi Sept 15, 2011 6:17 am

Adica exista vreo modalitatea de a afla inainte Smile ? Si mai am o problema in prima zi am inteles de la secretariat sa vin in fata facultati si sa ma uit pe avizier ca acolo vor fi afisate cu siguranta grupele , dar citesem pe un alt forum cu putin timp inainte sa postez acest mesaj , ca o domnisoara care este tot la Titu Maiorescu a avut o dificultate in aceasta privinta , fiind informata de la secretariat ( la fel ca mine ) ca listele se vor afisa la avizier , ajungand acolo a constat ca nu erau . Mai mult pentru acest caz as dori sa stiu cu cine pot lua legatura din timp sa nu fiu singura atunci la inceput de an :)Multumesc id-ul meu este voicu_georgiana
Sus In jos
http://www.facebook.com/georgiana.voicu1
Geno

Data de inscriere : 29/09/2010

MesajSubiect: Re: Cum pot afla si eu cu cine voi fi colega de grupa ?   Joi Sept 15, 2011 6:45 pm

In general listele au fost afisate pina acum la avizierul unde este si secretariatul facultatii
Deci daca nu sunt jos unde doamnele de la secretariat au spus atunci incearca si sus
Ca sa stii in ce grupa esti ai putea sa incerci sa intrebi la secretariat

Nu stiu ce inseamna singura la tine dar colegii ii intilnesti la tutoriale daca esti la ID sau la cursuri daca esti la zi.
Sus In jos

Cum pot afla si eu cu cine voi fi colega de grupa ?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Facultatii de psihologie  :: ADMITERE 2011-2012-
Mergi direct la: