Forumul Facultatii de psihologie
Forumul Facultatii de psihologie

Util, informativ, perseverent

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiti | 

info suplinitori

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
adriana catalina

Data de inscriere : 30/04/2011
Varsta : 35

MesajSubiect: info suplinitori   Joi Iul 21, 2011 11:40 pm

1126 1. PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA

2. PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA COMISEL G. ADRIANA CLAUDIA - PH

VALENII DE MUNTE (ORAS VALENII DE MUNTE)
1. STIINTE SOCIALE SI POLITICE / PSIHOLOGIE
2. PSIHOLOGIE
3. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA( Privat)

5. STIINTE SOCIALE SI POLITICE / PSIHOLOGIE
6. PSIHOLOGIE
7. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA
8. Privat Suplinitor

1.ROMANA
2.ROMANA 1.
Nu
8.26
7.9

2.
Da
8.26
7.9 1.
Nu sustine
Nu sustine
2.
Nu sustine 1.
Nu sustine
Nu sustine
Nu sustine

2.
Nu sustine
Nu sustine
Nu sustine 1. Nu poseda
2. Nu poseda
3. Nu poseda
4. Nu poseda
5. Nu poseda
6. Poseda
7. Nu poseda 1. Nu
2. Nu
3. Nu
4. Fara grad
5. 3 ani
6.
7.
8. Nu

Anda, care este nota pentru examenul de la suplinitori sustinut de tine ?
8,26 sau 7,90 ? Au fost 2 probe ? Vreau si eu detalii
Eu ca absolventa ma pot inscrie la suplinitori?
Ai idee daca este necesara diploma sau adeverinta ? Pe diploma este trecuta nota de la licenta ?

Sus In jos
Anda
Admin

Data de inscriere : 22/09/2010
Varsta : 41

MesajSubiect: Re: info suplinitori   Sam Iul 23, 2011 3:14 am

adriana catalina a scris:
8,26 sau 7,90 ? Au fost 2 probe ? Vreau si eu detalii
Ai idee daca este necesara diploma sau adeverinta ? Pe diploma este trecuta nota de la licenta ?

affraid Mamaaaaaaaaaaaaaa, ce m-ai jignit......si eu chiar m-am straduit sa-l bat pe 10 scratch scratch scratch .

Număr fişă 1126

Disciplina de examen PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA

Nota la disciplina de examen 9.10

etc

Iti raspund in ordinea intrebarilor, te rog sa-mi scuzi eventualele omisiuni dar sunt foarte obosita:
1)De-acum nu mai vorbesc de suplinire, pe data de 13 iulie am participat la concursul national de titularizare si de pe data de 18 iulie sunt titular si nu mi-a fost usor, crede-ma, dar nu este imposibil.
2)Au fost 2 probe ?
Da, au fost specializari la care au existat probele practice-nu este cazul psihologiei, consilierii sau psihopedagogiei speciale-aceste materii presupun doar examen scris.

8,26 sau 7,90 ?
Nici-una ,nici cealalta, acelea sunt medii de departajare, eu am fost fericita care a luat nota maxima pe specializare in Prahova-observ ca ai intrat pe edu.

Tu ca absolventa te puteai inscrie de mult...eu nici nu incepusem facultatea si profesam...dar ,deh, daca nu stitit sa intrebati...bineinteles ca poti, ideal ar fi sa te pregatesti, exista un examen judetean pe 3 si 4 august pt suplinitorii calificati, bine-ar fi sa nu pierzi trenul iar daca te hotarasti sa te inscrii sunt dispusa sa-ti stau la dispozitie cu tot ce-mi sta in putinta...incepand de la materiale de studiu pana la instruirea metodica ,pe care probabil n-ai avut de unde s-o asimilezi.

Ai idee daca este necesara diploma sau adeverinta ?
Am idee... Rolling Eyes Daca esti licentiat din 2011 iti trebuie adeverinta de licenta, daca esti doar absolvent-fara licenta, iti trebuie o adeverinta de la facultate de absolvire.

Pe diploma este trecuta nota de la licenta ?
Nu, nu este trecuta nota pe diploma dar aceasta se regaseste in foaia matricola,insa nimeni nu te intreaba cu ce nota ai terminat, cel putin nu la aceste concursuri...

Asadar, daca te grabesti prinzi acest examen si ma ofer sa te ajut cu tot ce ai nevoie....daca eziti ,poti participa la concursul pentru necalificati( care nu stiu cand se sustine) dar aici un eventual post e deja incert, toate sau aproximativ toate fiind luate in prima etapa de repartitie la titularizare( cea de astazi, spre exemplu) sau cea de pe 23-24 august pentru calificati,iar salariul este excrecabil.Parerea mea este sa te misti repejor si....bafta!

info suplinitori
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Facultatii de psihologie  :: ADMITERE 2011-2012 :: INFO MASTER-
Mergi direct la: