Forumul Facultatii de psihologie
Forumul Facultatii de psihologie

Util, informativ, perseverent

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiti | 

admitere 2011

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
iulia.sag33

Data de inscriere : 07/07/2011

MesajSubiect: admitere 2011   Joi Iul 07, 2011 7:42 pm

Buna ziua. As dori sa urmez cursurile acestei facultati insa am implinit varsta de 36 de ani. sunt prea in varsta sau inca ma mai pot inscrie? Ar putea cineva sa mi raspunda va rog!
Sus In jos
Bogdan Meirosu

Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: admitere 2011   Joi Iul 07, 2011 7:52 pm

Au absolvit anul asta, magna cum laudae, (era sa zic fraudae) chiar si oameni de 50-60 de ani. Cata vreme exista diploma de bacalaureat, fonduri si disponibilitate, nu va opreste nimeni.
Sus In jos
Anda
Admin

Data de inscriere : 22/09/2010
Varsta : 41

MesajSubiect: Re: admitere 2011   Vin Iul 08, 2011 1:21 am

iulia.sag33 a scris:
Buna ziua. As dori sa urmez cursurile acestei facultati insa am implinit varsta de 36 de ani. sunt prea in varsta sau inca ma mai pot inscrie? Ar putea cineva sa mi raspunda va rog!

Buna, te-as ruga in primul rand sa intri aici http://psihologie-utm-id.forumulmeu.com/t88p15-sa-ne-cunoastem si sa te prezinti,sa ne spui ceva date despre tine: nume, orasul de unde provii, etc.Despre dorinta ta de a urma cursurile acestei facultati ti-as putea spune doar ca niciodata nu e prea tarziu daca ai acea 'chemare' catre aceasta ramura-facultatea,in sine, nu este grea dar daca lipseste vocatia ,dupa absolvire te trezesti ca ai mai adaugat la palmaresul documentar inca o hartie ....Eu nu consider ca esti o persoana in varsta la anii tai-ba din contra, e o varsta frumoasa si inca suntem la prima tinerete,nu?Asa cum specifica si Bogdan,antevorbitorul(antescriitorul) meu s-au 'trezit 'licentiati oameni cu varsta dubla fata de a ta...si asta,probabil tot vocatiei...Te asteptam printre viitori studenti bobocei din toamna si ce va fi vom vedea la momentul respectiv.

dannuta

Data de inscriere : 27/03/2011
Varsta : 41

MesajSubiect: Re: admitere 2011   Sam Iul 16, 2011 4:29 am

De ce sa nu incerci uite si eu am 35 de ani si am fost miercuri si m-am inscris am dat testu, de ce nu incearca nu se stie niciodata.Curios e ca multe femei de varsta noastra aleg sa studieze la varsta asta psihologie oare de ce nu e curios?Eu zic ca daca tu asa simnti fa-o nu ai nimic de pierdut.Bafta
Sus In jos
preda lucica

Data de inscriere : 22/09/2010
Varsta : 56
Localizare : BUCURESTI

MesajSubiect: Re: admitere 2011   Lun Iul 18, 2011 12:02 am

Iulia, curaj si perseverenta in tot ceea ce vrei, sau ceea ce-ti doresti sa faci.Varsta, nu trebuie sa fie un obstacol, pentru nimeni.Succes!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: admitere 2011   Astazi la 2:17 am

Sus In jos

admitere 2011
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Facultatii de psihologie  :: ADMITERE 2011-2012-
Mergi direct la: